تبلیغات
مدرسه ی شاد
مدرسه ی شاد
مدرسه ای شاد برای دانش آموزان شاد

 


مهری سویزی، با اشاره به شاداب سازی مدارس دخترانه کشور، افزود: مفرح و محفوظ بودن مدارس دخترانه یکی از برنامه‌هایی است که دفتر امور زنان در وزارت آموزش و پرورش آن را پیگیری می‌کند و با همکاری‌های که با سازمان نوسازی صورت گرفته، مدارس جدید التاسیس با محوریت حیاط مرکزی ویژه‌ مدارس دخترانه احداث می‌شود. وی تاکید کرد: این طرح درباره مدارس جدید التاسیس قابلیت اجرایی دارد، این در حالیست که بسیاری از مدارس دخترانه کشور نیازمند متناسب سازی هستند.

مدیرکل امور زنان وزارت آموزش و پرورش ادامه داد: برای متناسب سازی این مدارس یکی از برنامه‌های که در دفتر امور زنان پیگیری می‌شود، طرح توسعه تشویقی برای مفرح سازی مدارس دخترانه است. وی یادآور شد: به مدیران مدارس دخترانه اعلام شده است، چنانچه فضا و بافت ساختمان‌های اطراف مدارس این اجازه را می‌دهند که با کمترین تغییرات، طرح شاداب سازی و حفاظت مدارس دخترانه انجام بگیرد، آموزش و پرورش اعتبارات آن را در برنامه خود گنجانده و به این مدارس اختصاص دهد.

سویزی اظهار کرد: ایجاد تغییرات کم در فضا و فیزیک مدارس از جمله درخت کاری در اطراف مدرسه یکی از طرح‌های است که می‌تواند در مناسب سازی مدارس دختران مورد استفاده قرار بگیرد. وی با اشاره به این که مدارس دخترانه می‌توانند با تغییرات اندکی فضای مفرح و مناسبی را برای تحصیل این دانش‌آموزان فراهم آورند، خاطر نشان کرد: محفوظ بودن مدارس دخترانه به معنای کشیدن دیوارهای و یا حصارهای بلند نیست، بلکه باید فضای مدارس دخترانه ضمن مفرح بودن از اشراف ساختمان‌های همجوار و خارج از دید باشند.

مدیرکل امور زنان وزارت آموزش و پرورش در پایان خاطرنشان کرد: رابطان دفتر امور زنان آموزش و پرورش در سراسر کشور موظفند گزارش مدارس دخترانه‌ای را که قابلیت تغییر برای مفرح سازی و حفاظت دارند را به آموزش و پرورش استان اعلام کنند تا برنامه‌های اجرایی آن در دستور کار قرار گیرد.
 
  
 

نوشته شده در تاریخ شنبه 23 بهمن 1389 توسط سعیده خفاف
درباره وبلاگ

آرشیو مطالب

آخرین مطالب

نویسندگان

نظر سنجی

لینكستان

آمار سایتجاوا اسكریپت

Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
سخنان بزرگان

دانلود اهنگ

دانلود

دانلود رایگان

دانلود نرم افزار

دانلود فیلم

دانلود

شادزیست

قالب وبلاگ

لیمونات

شارژ ایرانسل

تک باکس

دانلود نرم افزار